Bayraktar’ın suçladığı o isim

Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar sosyal medyası üzerinden Evren Barış Yavuz’un 1 Ocak 2024’de Gazze’ye destek yürüyüşünde bir fotoğrafını paylaşarak altına ‘ Jet yakıtı satmışlar’ yazmasına ateş püskürdü.

Bayraktar, “Gördüm ki İBB Başkanının iletişim kampanyalarını yöneten strateji ekibinde yer alıyormuş. “Alevilerin de pkk’sı olmalı” diye yazılar yazıyor, dhkp-c güzellemesi yapıyormuş. Bu pkk’lıları besleyen Ekrem İmamoğlu’na sesleniyorum: Tasmalı köpeklerini saldırtmayı bırak.” yorumu yapmıştı.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINI KAPATTI

En çok merak edilen isim de o paylaşımı yapan Evren Barış Yavuz oldu. Sosyal medya hesabını kapatan Yavuz, iletişimci. CHP’nin iletişimle ilgili alanlarında çalışmalar yapan Yavuz’un İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun çalışma ekibinde yer aldığı belirtiliyor. İstanbul Planlama Ajansı’nda görev yaptığı belirtilen Yavuz kendisini ‘iletişim danışmanı ve iş geliştirme uzmanı’ olarak tanıtırken iki kitabı bulunuyor. Bir çok kitapta da ortak yazarlık yaptığı belirtiliyor.

KILIÇDAROĞLU’NA ADAY OLMA ÇAĞRISI YAPMIŞTI

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı adaylığıyla ilgili son kampanyayı yürüten ekipte de yer alan Evren Barış Yavuz sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımlar Kılıçdaroğlu’na CHP Kongresi’nde ‘aday olma’ çağrısı yapmış ve “ Size bu cümleleri kişisel iletişim adreslerinizden yollayabilirdim… Ancak bu kez, tarihsel bir not olarak buraya düşmek istiyorum.
Sizinle çalışmış, süreçlerinize emek vermeye gayret etmiş, hem profesyonel hem de vicdani olarak çabanızı önemli görmüş biri olarak sizden bir ricada bulunmak istiyorum.
Lütfen o salona “aday” olarak gelmeyin.” diye yazmıştı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x