Tamagotchi koleksiyoncuları çok sevinecek: sevilen model yeniden piyasaya sürülüyor

Başka bir klasik Tamagotchi yeniden başlatma tedavisi görüyor. Bandai bu hafta oyuncağın piyasaya sürülmesinin 20. yıldönümünü kutlamak için Tamagotchi Connection’ı geri getireceğini duyurdu. İlk olarak 2004 yılında ortaya çıkan Tamagotchi Connection, sanal evcil hayvan ailesine önemli bir giriş niteliğindeydi ve iki cihazın bağlanabilmesi için kızılötesi eşleştirme gibi daha modern özellikler sunuyordu. Sonraki on yıl boyunca birkaç versiyon ortaya çıktı, ancak v3, Connection ailesinin tanıdığı sevilen kabuk tasarımını getirdi: tanınabilir Tamagotchi yumurtası, ancak sahte bir anten takılı. Bandai’nin yeniden canlandırdığı tarz bu.

İngilizce Tamagotchi Connection için altı renkte ön siparişler artık açık: Bubbles (açık mavi), Ice Cream (pembe), Rainbow Sky, çok renkli Clear Retro ve Blue and Pink Graffiti. Her biri 30 dolar, ya da iki Graffiti kabuğunu çift olarak 58 dolara alabilirsiniz. Her zamanki gibi, Japonya’da bazı ek, hatta daha sevimli kabuklar çıkıyor gibi görünüyor.

Tamagotchi koleksiyoncuları çok sevinecek: sevilen model yeniden piyasaya sürülüyor

Yeni Connection, v3 tasarımını yeniden canlandırırken, oynanışta sadece bir model yerine renk öncesi dönemdeki birkaç modelin öğelerini birleştirecek, hatta bazı yeni dokunuşlar ekleyecek gibi görünüyor. Şu ana kadar açıklanan materyallere göre oyuncakta 50’den fazla karakter bulunacak ve toplanacak 150 oyun içi öğe bulunacak. Bazı öğelerin kilidi şifreler bulunarak açılacaktır. Ve elbette cihazlar birbirine bağlanabilecek.

Yeni Connection‘ın başka neler sunabileceği konusunda hala pek çok soru var – özellikle de orijinal v3’ün, artık kullanılmayan TamaTown adlı yardımcı bir web sitesine bağlanan, uluslararası olarak piyasaya sürülen ilk Tamagotchi olduğu düşünüldüğünde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x